O Nas

Kim jesteśmy

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Akademia Urody Nefri powstała z myślą o osobach, które nie zapominają , jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i świetnym samopoczuciem.

Tutaj zespół najwyższej klasy specjalistów od ponad 11 lat dba o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu stworzyłam miejsce o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów fryzjerskich ,kosmetycznych i medycznych oraz najnowszych i najskuteczniejszych urządzeń.

Współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi i fryzjerskimi . Jesteśmy obecni na  targach kosmetycznych  i fryzjerskich oraz kongresach medycyny estetycznej, by stale wzbogacać naszą wiedzę o najnowszych odkryciach i technologiach w dziedzinie  fryzjerstwa kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

Akademia  Urody  Nefri to miejsce, w którym osoby zainteresowane swoim pięknem i dobrym samopoczuciem, znajdą wiedzę, wsparcie i najlepsze towarzystwo.

Zapraszam serdecznie Edyta Musiałowska

0
Salon
0
Pracownicy
0
Lata

Nasz zespół

 • Klaudia Borczyńska

  Klaudia Borczyńska

  stylistka paznokci
 • Jola Antoniak

  Jola Antoniak

  Recepcjonistka
 • Edyta Musiałowska

  Edyta Musiałowska

  mgr kosmetolog, instruktor, nauczyciel zawodu
 • Dorota Dobosiewicz

  Dorota Dobosiewicz

  mgr kosmetolog, nauczyciel zawodu
 • Monika Sąchocka

  Monika Sąchocka

  kosmetolog, wizażystka, linergistka
 • Tomasz Ołtusek

  Tomasz Ołtusek

  Fryzjer Stylista
 • Tatiana Dorova

  Tatiana Dorova

  Fryzjer Stylista